Paslaugos

MŽ studio tai profesionalių vizažo meistrų komanda, kuriems atliktos paslaugos kokybė ir laimingas klientas yra svarbiausi kriterijai. Vilniaus senamiestyje įsikūrusi studija, teikia tokias paslaugas kaip vakarinis/ proginis/ vestuvinis/ foto makiažas, antakių korekcija/ dažymas, cheminis blakstienų dažymas, henna piešiniai ant kūno. Taip pat, dalinamės savo žiniomis grupiniuose makiažo kursuose bei individualiose makiažo pamokose.

MAKIAŽAS

MŽ studio vizažistė Jūsų ypatingą dieną padės atrodyti nepriekaištingai bei atskleis gražiausius Jūsų veido bruožus, paslėps odos netobulumus. Kurdami makiažą ieškome to, kas geriausiai tinka Jums, atspindi Jūsų charakterį, pabrėžia natūralų grožį. Jauki studijos aplinka, gardžios kavos ar arbatos puodelis bei tobulas makiažas laukia Jūsų!

vakarinis makiazas vilniuje
nuotakos makiazas vilniuje

BLAKSTIENŲ DAŽYMAS

Ilgalaikis blakstienų dažymas - maža, tačiau svarbi detalė, kuri išryškins ir atvers Jūsų žvilgsnį. Jis taps išraiškingas ir žvalus, blakstienos bus ryškios nuo pat šaknų. Efektasr išlieka apie 4 savaites.

ANTAKIŲ KOREKCIJA

Antakių korekcijos metu, MŽ studijos specialistė suformuos antakius atsižvelgdama į Jūsų veido bruožus, veido kontūrą, antakių plaukelių augimo kryptį. Tinkamai sutvarkyti antakiai, ne tik išryškina akių grožį, bet ir palengvina kasdienį makiažo ritualą. Siekdami paties geriausio rezultato, antakių korekciją Jums atliksime derindami du korekcijos metodus, t.y. siūlu, ir pincetu, bei atliksime Ombre dažymą su plauką tausojančiais cheminiais dažais arba ilgai išliekančiais Henna antakių dažais. Antakių korekcijos siūlu metodas ypatingas tuo - jog palieka itin tvarkingas linijas, puikiai formuoja antakį bei nepažeidžia plonos antakių odos. Aplink antakius neliks net smulkiausių ir mažiausiai pastebimų plaukelių, kurie, kaip bebūtų keista, daro didelę įtaką bendram vaizdui. Plaukeliai išraunami arti folikulo, tad šie neatauga itin ilgai. Taip pat gausite daugybę patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti ir puoselėti antakius iki sekančios korekcijos.

Vakarinis makiazas
gallery4

HENNA TATTOO

Chna piešiniai Svajojate turėti tatuiruotę, bet nenorite jos visam gyvenimui? Yra puiki išeitis - papuoškite savo kūną laikina Chna tatuiruote! Iš rytų kultūrų atkeliavęs kūno puošybos būdas atliekamas natūralios kilmės Chna dažais, kurie nedirgina odos ir neturi jokio žalingo poveikio. Piešinys ant kūno laikosi 6-10 dienų. Nublunka palengva ir tolygiai.

1 val. / 20 Eur
2 val. / 35 Eur
3 val. / 50 Eur

DIENINIS MAKIAŽIAS

Lengvas dieninis/dalykinis makiažas, kuris subtiliai paryškins jusų natūralų grožį.

Kaina 35 Eur.

vestuvinis makiazas vilniuje

PROGINIS MAKIAŽIAS

Vakarinis/proginis makiažas privers Jus pasijusti ypatingai. Šiam makiažui atlikti naudojamos technikos nepriekaištingai padengs jūsų odą bei išryškins Jūsų gražiausius bruožus.

Kaina 45 Eur.

proginis makiazas vilniuje

NUOTAKOS MAKIAŽIAS

Ypatingiausiai jūsų šventei - ypatingas makiažas! Skaisti oda, preciziškas akių ir lūpų makiažas. Prieš vestuves susitinkame su nuotaka konsultacijai, bei bandomajam makiažui. Vestuvių dieną, nuotakai pageidaujant, atvykstame į sutartą vietą.

Kaina 55 Eur.

nuotakos makiazas vilniuje

VIDEO/FOTO MAKIAŽIAS

Video/foto makiažas, pasižymi ypatinga specifika. Norint nepriekaištingai atrodyti nuotraukoje ar TV ekrane, būtinas specialus makiažas, tinkamai paruošta oda, išryškinti veido bruožai.

Kaina 45 Eur.

vizaziste vilniuje

JAUNIKIO GRIMAS

Vyriškas/jaunikio grimas.

Kaina 15 Eur.

BLAKSTIENŲ DAŽYMAS

Kaina 6 Eur.

vizaziste vilniuje Bitmap

ANTAKIŲ DAŽYMAS

Kaina 6 Eur.

ANTAKIŲ KOREKCIJA

Kaina 6 Eur.

Instagram